Dana 12.10.2013 održalo se tradicionalno takmičenje „Kup Beograda“ u sportskom centru „Šumice“.
Miljana Stanojković i Slavko Zec pobedili su i ovaj put.
Slavko Zec je dobio pehar u kategoriji „Men fitness model“ i bio je pobednik svih pobednika na celom takmičenju tog dana- Apsolutni pobednik Kupa Beograda, a Miljana Stanojković je u svojoj atraktivnoj kategoriji takodje uzela pehar i zlatnu medalju.
Za Slavka i Miljanu je ovo poslednje takmičenje u ovoj sezoni, i nastaviće s’ proleća – kažu njih dvoje.

Osvojili smo sve što se moglo osvojiti! Sada ćemo samo da se posvetimo svemu onome što smo malo zapostavili u toku najtežih takmičarskih priprema, a to su razni članci iz oblasti hrane i zdravlja, kao i objave raznih fotografija i video snimaka koje smo čuvali za taj period.

Proslavljali smo naše pobede u restoranu „Šest Topola“, a naše slavlje je uveličao Bora Draljača!